Школа-гімназія „ Відродження” запрошує учнів 1-11 класів на навчання. Учні мають можливість виконувати домашнє завдання в школі. Організоване змістовне дозвілля: діють гуртки та секції за інтересами. Для учнів 10-11 класів проводяться індивідуальні консультації по підготовці до ЗНО. Працює підготовча група для дітей 5-6 років Чекаємо на ВАС!!!

День Української мови та писемності

« Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її. Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови...»

Максим Рильський

До дня української мови та писемності, учні 5-го, 6-го та 7-го класів мали змогу перевірити свої знання рідної мови, а також такі якості, як кмітливість, зосередженість, вміння працювати в команді та інші. Учні 9-го та 10-го класів вправно виконували роль журі та ведучих, а вчителі української мови та літератури чесно оцінювали наші команди!

 


 
Переможцями квесту до дня української мови та писемності

Переможцями квесту до дня української мови та писемності стала команда 5-го класу «Перлини України». Вони були активні та зосереджені, а їхній запальний танець не залишив шансів іншим командам на перемогу!

 


 Гра Бункер

Щоб викликати активну готовність до професійного самовизначення, необхідно ставити школярів в певні умови, організовувати їх активну діяльність, індивідуальну і колективну. Адже виховання - процес двосторонній, що з'єднує в собі діяльність педагога і діяльність учня. Психологічний сенс гри полягає у відпрацюванні умінь відстоювати свої інтереси, розвитку навичок групової взаємодії. Крім цього, дана гра спонукає учасників задуматися над своїми ціннісними орієнтаціями, здійснюючи своє професійне і особистісне самовизначення.

«Давайте уявимо собі наступну трагічну ситуацію - на Землі через кільки годин розпочнеться Апокаліпсис. Але нам пощастило, абсолютно випадково опинитися біля бункера в який можливо ви і попадете. Всі загинуть, рівень радіації піднімається. У нашому бункері є необхідні запаси води, палива, повітря, їжі рівно на рік., і рівно на 12 людей з 30. Через рік є деяка надія, що поступово рівень радіації знизиться до безпечних величин і тоді можна буде вийти на поверхню. Що з іншими жителями Землі вам не відомо. Дуже може бути, що вам доведеться почати все спочатку і заснувати нову цивілізацію ». Мета цієї гри: відпрацювання умінь - спілкування в ситуації взаємного оцінювання і жорсткого вибору; відстоювання своїх інтересів (за роль). Застосування різних способів впливу, а також використання навичок групової взаємодії. Гра дає можливість учасникам замислитися про свої особисті цінності.

   

Досягнення


Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н.р.: .
Математика
7 клас - Пастернак К. II місце
Інформаційні технології
9 клас - Сербан І. II місце
Англійська мова
9 клас - Коржов В. III місце
10 клас - Яковенко М. III місце

Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014 -2015 н.р.: .
Математика
11 клас - Злотнік М. I місце
Українська мова
11 клас - Злотнік М. II місце
Англійська мова
10 клас - Дзюба А. II місце
Географія
11 клас - Грачов О. II місце
Біологія
8 клас - Рублевський О. III місце
10 клас - Вегера М. III місце
 

Тренінг "Виховання лідерських якостей"